Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-17 19:12:05

lookee

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 16
Punktów :   

BACA

Szanowne Koleżanki i drodzy Koledzy,

błagam, wytłumaczcie mi proszę o co temu pojebowi bACY chodzi?
CO TO JEST do cholery jasnej ten cały PROBLEM?

..i dlaczego wszystko co wymyśle okazuje się że jest FAKTEM?

Offline

 

#2 2009-01-17 19:20:50

Baton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: BACA

dołączam się do prośby lookiego bo już sam kurwa nie wiem o co tu chodzi ,  innym też mówił ze maja fakty a im zaliczał a co napiszemy to nie jest teza

Offline

 

#3 2009-01-18 01:05:11

lookee

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 16
Punktów :   

Re: BACA

nas sie upierd**olił, mieliśmy za drugim podejściem bezbłędny komentarz, jedynie tylko - jego zdaniem - bez przedstawienia problemu.
ponawiam zatem pytanie - 'czym więc jest ten PROBLEM'?
dla przykładu proszę szanownych studentów o podanie exampla stwierdzenia, które NIE JEST FAKTEM!!!!!!!!!!!!!

baca chyba szuka h*uja do dup*y nic więcej.
tyle./

Offline

 

#4 2009-01-18 13:52:05

Synchro

Użytkownik

5422532
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 41
Punktów :   

Re: BACA

Drogi Łukaszu

Postaram się w sposób zrozumiały naświetlić tok myślenia pana Bacy.

PROBLEM: to np mniejsza liczba kamer niż planowaliście.. z powodu np choroby morskiej operatora której nie byłeś w stanie przewidzieć
FAKTEM z kolei jest że po zaistnieniu problemu z operatorem byłeś zmuszony zrezygnować z tej kamery, a rezygnacja z kamery pociąga za sobą inne konsekwencje w postaci np zwiększenia się dni okresu zdjęciowego (nie pisać że wydłużenie - z to dostałem zjebke że okres zdjęciowy się fizycznie nie może wydłużyć, może natomiast zająć więcej czasu lub być realizowany przez większą liczbe dni)

innymi słowy, fakt jest konsekwencją problemu a problem może być natury technicznej (np problem z operatorem), natury organizacyjnej (zwiększenie okresu zdjęciowego), natury pogodowej (czyli z reguły niemożliwy do przewidzenia) i tak dalej..

mam nadzieję że chociaż w małej części stałem się dla Was pomocny
pozdrawiam - Synchro

Offline

 

#5 2009-01-18 15:50:07

lookee

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 16
Punktów :   

Re: BACA

dziękuje za objaśnienie.

..a czy moge napisać że produkcja przebiegła BEZPROBLEMOWO?

Offline

 

#6 2009-01-18 20:17:45

Synchro

Użytkownik

5422532
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 41
Punktów :   

Re: BACA

Oczywiście że możesz, jeśli rzeczywiście tak było
Ja z Madzią mieliśmy np bezproblemową analize kosztową.

Offline

 

#7 2009-01-19 18:34:53

pacy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: BACA

Baca ma głeboko ukryta metode pojmowania i dedukowania, ciezko go zrozumiec nawet jak mowi o prostej rzeczy. na wpisie zalki dowiedzialam sie ze produkcja filmu zalezy od tego jak skutecznie pion produkcyjny korzyslat z olowka i gumki.

Ostatnio edytowany przez pacy (2009-01-19 18:35:22)

Offline

 

#8 2009-01-20 14:59:56

dreadi

Użytkownik

2760606
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: BACA

ja go poprosilam o wyjasnienie na czym ten problem polega i powiedzial w ten sposob:
wyobraz sobie ze musialabys zrobic teraz krzyzakow od nowa co by bylo najwiekszym problemem?
ja-nie kasa, nie miejsce, nie kostiumy nie inscenizacja, nie ludzie, nie sprzet,.......
on: konie!! urbanizacja i technologia doprowadzila do tego ze niema koni we wsi a tym bardziej osob ktore na nich jezdza , bo to luksusowy sport nie stac kazdego na to a wiekszosc koni sprzedano do arabii, europy zach i usa....bla bla bla


inny przyklad
w rejsie nie problemem bylo to ze zmienila sie technologia, zwiekszyla sie ilosc sprzetu , zmienilo sie miejsce, obcieli kase, zmienil sie scenariusz...bla bla bla tylko to ze calosc zdjec sie dzieje na naturalnym obiekcie czyt. statku i problemem bylo to zeby ten statek do tych zdjec dostosowac i do w.w. zmian ktore  kolejno z tego statku wynikly i siebie samych


czyli mozna to zrozumiec w ten sposob ze bedzie to ogolem cos totalnie nie zwiazanego z korektami wodzowej czyli cos co ma sie ogulnie do calosci i jest to raczej problem natury logicznej niz kazdej innej (techn. org. itd.) czyli tak jak napisal synchro problem to choroba morska a reszta to tylko konsekwencje

Offline

 

#9 2009-01-20 21:45:20

kajus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 26
Punktów :   

Re: BACA

dreadi napisał:

on: konie!! urbanizacja i technologia doprowadzila do tego ze niema koni we wsi a tym bardziej osob ktore na nich jezdza

jak to nie ma koni i ludzi którzy na nich jeżdżą, baca to przecież KOŃ jak malowany a my wszyscy jeździmy na niego co drugą sobotę

Offline

 

#10 2009-01-25 20:45:01

lookee

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 16
Punktów :   

Re: BACA

koń zaliczony. z fochem, ale jednak. Nadal jednak nie wiem czym jest problem, oraz jak poprawnie powinna wyglądać teza....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora