Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-09-08 21:50:24

rafsound

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 1
Punktów :   

Egzamin niezaliczony

Potrzebuję wsparcia w sprawie dość skomplikowanej, od Lipca próbowałem się dowiedzieć czy zaliczyłem egzamin u Gębickiej ( ten drugi ) pierwszy zaliczyłem ale nie w tym problem przez trzy miesiące Pani Ewa z dziekanatu nie potrafiła mi pomóc, ponieważ Pani Renata gdzieś wsadziła wszystkie karty i raporty, których nie mogła znaleźć Pani Ewa aż do dziś kiedy dostaję informację, że drugiego egzaminu nie zaliczyłem i dziwi ją to, że mnie nie było w zeszłą Niedzielę aby zaliczyć poprawkę, prócz tego w Czerwcu w dziekanacie dostałem informację o tym, że pozostali profesorowie będą musieli zrobić wpisy na kartach bo taki mają obowiązek lecz okazuje się, że dwóch brakujących wpisów nie mam do dziś. Proszę o poradę co w takiej sytuacji mogę zrobić?

Offline

 

#2 2008-09-09 14:16:09

dreadi

Użytkownik

2760606
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: Egzamin niezaliczony

proponuje napisac maila do gebickiej : egebicka@poczta.onet.pl i probowac sie z nia umowic jeszcze raz na poprawke wylozyc problem dokladnie powinna sie zgodzic co do pozostalych wpisow 20 ma byc jeszcze uhma i podobno baca i slezak  co do skudrzyk napisala mi ze bedzie w polowie miesiaca  i zeby zostawic indeks w dziekanacie doktorowiczowa jest specjalnym przypadkiem-jesli brak od niej wpisu to nie trzeba sie tym przejmowac tak powiedzieli w dziekanacie pomijajac fakt ze czesci prac jeszcze ni9e sprawdzila generalnie mam podobny problem-brak mi wpisow  prosilam o interwencje w dziekancie w tej sprawie ale im sie niechce tego pilnowac zreszta pani ewa stwierdzila ze ona niema czasu a pani renata generalnie ma to gdzies mamy sie tym martwic sami tyle tylko sie dowiedzialam

Ostatnio edytowany przez dreadi (2008-09-09 14:21:31)

Offline

 

#3 2008-09-09 22:07:01

Baton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Egzamin niezaliczony

Rafał zrób tak jak mówi Dredi ,Ewa odpisuje na maila z nią jest bardzo dobra komunikacja , co do Doktorowicz to jak byłem w tygodniu żeby wpis dostać od Gębickiej to nasza pani dziekan miała być ale naturalnie nie pokazała się,pani Renata powiedziała że jej nie będzie że kiedyś tam będzie a jedynie u niej mi został wpis ,ciężko ją zastać ale to wszyscy wiedzą

Offline

 

#4 2008-09-09 23:26:38

dreadi

Użytkownik

2760606
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: Egzamin niezaliczony

nom dokladnie tak gebicka wbrew wszelkim pozorom jest naprawde w porzadku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najtańsza firma pogrzebowa warszawa kartki na 40 urodziny